  • GEN4-ULCD-32D-CLB
GEN4-ULCD-32D-CLB
advertisement
Manufacturer No:
GEN4-ULCD-32D-CLB
HK JDW NO:
3-GEN4-ULCD-32D-CLB
Package:
Datasheet:
GEN4-ULCD-32D-CLB
Description:
DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Step5Bar-code shipping tag
GEN4-ULCD-32D-CLB
  • Interface
    Parallel/Serial
  • Viewing Area
    48.60mm W x 64.80mm H
  • Dot Pixels
    240 x 320
  • Diagonal Screen Size
    3.2 81.28mm
  • Dot Pitch
    0.20mm Wx0.20mm H