  • G6K-2F-Y-TR-4.5VDC
G6K-2F-Y-TR-4.5VDC
advertisement
Manufacturer No:
G6K-2F-Y-TR-4.5VDC
Manufacturer:
Omron
HK JDW NO:
4157-G6K-2F-Y-TR-4.5VDC
Package:
Datasheet:
Description:
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.023A (Coil), 4.5VDC (Coil), 100mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight, ROHS COMPLIANT