  • G6J2PY45DC
G6J2PY45DC
advertisement
Manufacturer No:
G6J2PY45DC
Manufacturer:
Omron
HK JDW NO:
4157-G6J2PY45DC
Package:
Datasheet:
G6J2PY45DC
Description:
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT( (10.6mm 5.7mm 9mm)) THT