  • G003120R0JB1280
G003120R0JB1280
advertisement
Manufacturer No:
G003120R0JB1280
HK JDW NO:
866-G003120R0JB1280
Datasheet:
G003120R0JB1280
Step5Bar-code shipping tag
G003120R0JB1280
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    120Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm