  • FLF3215T-330M
FLF3215T-330M
advertisement
Manufacturer No:
FLF3215T-330M
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-FLF3215T-330M
Package:
3215
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FLF3215T-330M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 2 months ago)
  • Package / Case
    3215
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    33 μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    77mOhm
  • Height
    1.55mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm