  • FKP2O104701G00HSSD
FKP2O104701G00HSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKP2O104701G00HSSD
HK JDW NO:
864-FKP2O104701G00HSSD
Package:
Description:
Cap Film 470pF 1000V PP 2.5% (7.2 X 5.5 X 7mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
FKP2O104701G00HSSD
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.521
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    2.5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1000VDC|250VAC