  • FKP2J003301D00KSSD
FKP2J003301D00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKP2J003301D00KSSD
HK JDW NO:
864-FKP2J003301D00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 330pF 630V PP 10% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
FKP2J003301D00KSSD
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    250VAC|630VDC