  • FKP2D021001I00KF00
FKP2D021001I00KF00
advertisement
Manufacturer No:
FKP2D021001I00KF00
HK JDW NO:
864-FKP2D021001I00KF00
Package:
Description:
Cap Film 0.01uF 100V PP 10% (7.2 X 6.5 X 8mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
FKP2D021001I00KF00
  • Product Weight (g)
    0.648
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    100VDC|63VAC