  • FKP2D012201D00HN00
FKP2D012201D00HN00
advertisement
Manufacturer No:
FKP2D012201D00HN00
HK JDW NO:
864-FKP2D012201D00HN00
Package:
Description:
Cap Film 0.0022uF 100V PP 2.5% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Tape and Roll
Step5Bar-code shipping tag
FKP2D012201D00HN00
  • Packaging
    Tape and Roll
  • Tolerance
    2.5%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    100VDC|63VAC