  • FKP1T006804B00KD00
FKP1T006804B00KD00
advertisement
Manufacturer No:
FKP1T006804B00KD00
HK JDW NO:
864-FKP1T006804B00KD00
Package:
Description:
Cap Film 680pF 1600V PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Ammo
Step5Bar-code shipping tag
FKP1T006804B00KD00
    1.311
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Voltage
    1600VDC|650VAC