  • F167CSL16M3VCAZXP
F167CSL16M3VCAZXP
advertisement
Manufacturer No:
F167CSL16M3VCAZXP
Manufacturer:
Infineon Technologies
HK JDW NO:
376-F167CSL16M3VCAZXP
Description:
Microcontroller
Quantity:
In Stock : 6261
Step5Bar-code shipping tag
F167CSL16M3VCAZXP
    Select All
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Interface
    CAN
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    2.5V
  • Power Dissipation-Max
    1.5W
  • RAM Size
    11kB
  • Memory Type
    ROMless
  • Frequency (Max)
    16MHz