  • ETSA480125UDC-P6RP-SZ
ETSA480125UDC-P6RP-SZ
advertisement
Manufacturer No:
ETSA480125UDC-P6RP-SZ
Manufacturer:
CUI Inc.
HK JDW NO:
193-ETSA480125UDC-P6RP-SZ
Step5Bar-code shipping tag
ETSA480125UDC-P6RP-SZ
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    ETSA-UD (60W)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    4.57Lx1.97W x 1.22 H 116.0mmx50.0mmx31.0mm
  • Power (Watts)
    60W
  • Approval Agency
    CE, cULus, GS
  • Efficiency
    Level V
  • Current - Output (Max)
    1.25A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Voltage - Output
    48V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Cord Length
    39.4 1.00m
  • Input Connector
    IEC 320-C8
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max