  • ERL3247K000GKEB500
ERL3247K000GKEB500
advertisement
Manufacturer No:
ERL3247K000GKEB500
HK JDW NO:
873-ERL3247K000GKEB500
Description:
47kOhm, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL3247K000GKEB500
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.190Diax0.562L 4.83mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Power (Watts)
    1W