  • ERA-6ARB333P
ERA-6ARB333P
advertisement
Manufacturer No:
ERA-6ARB333P
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERA-6ARB333P
Description:
Metal Film, Thin Film, 33kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
ERA-6ARB333P
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    0805
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    33kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film, Thin Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Depth
    1.25mm
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Height
    500μm
  • Length
    2mm