  • EMSA240075-P6RP-SZ
EMSA240075-P6RP-SZ
advertisement
Manufacturer No:
EMSA240075-P6RP-SZ
Manufacturer:
CUI Inc.
HK JDW NO:
193-EMSA240075-P6RP-SZ
Step5Bar-code shipping tag
EMSA240075-P6RP-SZ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
    0.525lb 238.14g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    EMSA (18W)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    2.91Lx1.71W x 1.39 H 74.0mmx43.5mmx35.3mm
  • Power (Watts)
    18W
  • Current - Output (Max)
    750mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Multi-Blade (Included)
  • Voltage - Output
    24V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max