  • EMRA41L2H-10.000MTR
EMRA41L2H-10.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EMRA41L2H-10.000MTR
HK JDW NO:
3402-EMRA41L2H-10.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EMRA41L2H-10.000MTR
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Rise Time-Max
    3.5ns
  • Fall Time-Max
    3.5ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.98V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.62V
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Output Load
    15 pF