  • EC2745ETTTS-25.000MTR
EC2745ETTTS-25.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC2745ETTTS-25.000MTR
HK JDW NO:
3402-EC2745ETTTS-25.000MTR
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 26038
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
EC2745ETTTS-25.000MTR
    Select All
  • Mount
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm