  • EMK33H2H-106.250M
EMK33H2H-106.250M
advertisement
Manufacturer No:
EMK33H2H-106.250M
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EMK33H2H-106.250M
Datasheet:
EMK33H2H-106.250M
Description:
Quantity:
In Stock : 72
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EMK33H2H-106.250M
    EAR99
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    106.25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Pin Count
    4
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Max Supply Voltage
    3.63V
  • Min Supply Voltage
    2.97V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Height
    762μm
  • Length
    3.175mm
  • Width
    2.4892mm