  • EH2645TS-70.000M
EH2645TS-70.000M
advertisement
Manufacturer No:
EH2645TS-70.000M
HK JDW NO:
3402-EH2645TS-70.000M
Step5Bar-code shipping tag
EH2645TS-70.000M
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
    yes
  • Termination
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    70MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    70MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.6V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Load Capacitance
    30pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%