  • EC5945ETTTS-1.8432MTR
EC5945ETTTS-1.8432MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC5945ETTTS-1.8432MTR
HK JDW NO:
3402-EC5945ETTTS-1.8432MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC5945ETTTS-1.8432MTR
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    1.8432MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    1.8432MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm