  • EC5925TTS-1.8432M
EC5925TTS-1.8432M
advertisement
Manufacturer No:
EC5925TTS-1.8432M
HK JDW NO:
3402-EC5925TTS-1.8432M
Step5Bar-code shipping tag
EC5925TTS-1.8432M
    Ceramic
  • Pbfree Code
    yes
  • Technology
    CMOS
  • Frequency
    1.8432MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Pin Count
    4
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm