  • EC5720ETTTS-29.4912M
EC5720ETTTS-29.4912M
advertisement
Manufacturer No:
EC5720ETTTS-29.4912M
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EC5720ETTTS-29.4912M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EC5720ETTTS-29.4912M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Material
    Ceramic
  • Pbfree Code
    yes
  • Technology
    CMOS
  • Frequency
    29.4912MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Pin Count
    4
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Height
    800μm
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm