  • EC3625TTS-12.000MTR
EC3625TTS-12.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC3625TTS-12.000MTR
HK JDW NO:
3402-EC3625TTS-12.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC3625TTS-12.000MTR
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -10°C
  • Operating Frequency
    12MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Output Load
    15 pF