  • EC2725TTS-30.000MTR
EC2725TTS-30.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC2725TTS-30.000MTR
HK JDW NO:
3402-EC2725TTS-30.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC2725TTS-30.000MTR
  • Additional Feature
    TRI-STATE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    30MHz
  • Rise Time-Max
    6ns
  • Fall Time-Max
    6ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Oscillator Type
    LVHCMOS
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Output Load
    15 pF