  • DPA120100-P6/R-TC
DPA120100-P6/R-TC
advertisement
Manufacturer No:
DPA120100-P6/R-TC
HK JDW NO:
193-DPA120100-P6/R-TC
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Step5Bar-code shipping tag
DPA120100-P6/R-TC
  • Max Power Dissipation
    12W
  • Frequency
    60Hz
  • Max Output Current
    1A
  • Voltage - Input
    120VAC
  • Output Current
    1A
  • Output Power
    12W
  • Voltage - Output
    12VAC
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
  • Height
    72.6mm
  • Length
    45mm
  • Width
    55.6mm