  • DLM0NSN500HY2D
DLM0NSN500HY2D
advertisement
Manufacturer No:
DLM0NSN500HY2D
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLM0NSN500HY2D
Package:
Datasheet:
Description:
50Ω@100MHz -40℃~+85℃ 2.7Ω 5V 2 100mA 12.5V 0402 Common Mode Filters ROHS