  • DCF472M46Y5VG6VL0L0
DCF472M46Y5VG6VL0L0
advertisement
Manufacturer No:
DCF472M46Y5VG6VL0L0
Manufacturer:
SHM
HK JDW NO:
17957-DCF472M46Y5VG6VL0L0
Package:
Datasheet:
Description:
4.7nF ±20% X1/Y1 -40℃~+125℃ 400VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS