  • DCF222M34Y5UG6WL0A2
DCF222M34Y5UG6WL0A2
advertisement
Manufacturer No:
DCF222M34Y5UG6WL0A2
HK JDW NO:
17957-DCF222M34Y5UG6WL0A2
Description:
2.2nF ±20% -40℃~+125℃ Y1 250VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS