  • DCF471K26Y5PG9VP0CW
DCF471K26Y5PG9VP0CW
advertisement
Manufacturer No:
DCF471K26Y5PG9VP0CW
Manufacturer:
SHM
HK JDW NO:
17957-DCF471K26Y5PG9VP0CW
Package:
Datasheet:
Description:
470pF ±10% -40℃~+125℃ Y1 250VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS