  • DCF221K26Y5PG6WL1A2
DCF221K26Y5PG6WL1A2
advertisement
Manufacturer No:
DCF221K26Y5PG6WL1A2
Manufacturer:
SHM
HK JDW NO:
17957-DCF221K26Y5PG6WL1A2
Package:
Datasheet:
Description:
220pF ±10% -40℃~+125℃ Y1 250VAC Radial Leaded,P=10.5mm Suppression Capacitors ROHS