  • D681K25Y5PL65J5R
D681K25Y5PL65J5R
advertisement
Manufacturer No:
D681K25Y5PL65J5R
HK JDW NO:
886-D681K25Y5PL65J5R
Datasheet:
D681K25Y5PL65J5R
Description:
D 680pF 500V Ceramic Capacitor ±10% Y5P B 0.256Dia 6.50mm -30°C~125°C Through Hole Radial, Disc
Step5Bar-code shipping tag
D681K25Y5PL65J5R
  • Operating Temperature
    -30°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.256Dia 6.50mm
  • Tolerance
    ±10%
    Y5P B
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    680pF
  • Lead Pitch
    5.0038mm
  • Lead Spacing
    0.197 5.00mm