  • D1U54-D-1500-12-HB3C
D1U54-D-1500-12-HB3C
advertisement
Manufacturer No:
D1U54-D-1500-12-HB3C
HK JDW NO:
540-D1U54-D-1500-12-HB3C
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 14671
Step5Bar-code shipping tag
D1U54-D-1500-12-HB3C
    Select All
  • Factory Lead Time
    30 Weeks
  • Operating Temperature
    -5°C~45°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    D1U54-D-1500 (1500W)
  • Size / Dimension
    12.66Lx2.15W x 1.57 H 321.5mmx54.5mmx40.0mm
  • Part Status
    Active
  • Power (Watts)
    1500W
  • Approval Agency
    CB, CE, cCSAus
  • Efficiency
    90%
  • Voltage - Isolation
    1.5kV
  • Voltage - Input (Max)
    -72V
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Input (Min)
    -40V
  • Current - Output (Max)
    125A