  • CWR26HK107MBHA\HR
CWR26HK107MBHA\HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR26HK107MBHA\HR
HK JDW NO:
874-CWR26HK107MBHA\HR
Package:
2915 (7338 Metric)
Datasheet:
CWR26HK107MBHA\HR
Description:
100μF ±20% 180mOhm Tape & Reel (TR) 2915 (7338 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CWR26HK107MBHA\HR
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Package / Case
    2915 (7338 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.285Lx0.150W 7.24mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    15V
  • Capacitance
    100μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    180mOhm
  • Failure Rate
    B (0.1%)
  • Manufacturer Size Code
    H
  • Height Seated (Max)
    0.125 3.17mm