  • CWR26HB107JCHC\TR
CWR26HB107JCHC\TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR26HB107JCHC\TR
HK JDW NO:
874-CWR26HB107JCHC\TR
Package:
2915 (7338 Metric)
Datasheet:
CWR26HB107JCHC\TR
Description:
100μF ±5% 180mOhm Tape & Reel (TR) 2915 (7338 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CWR26HB107JCHC\TR
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Package / Case
    2915 (7338 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.285Lx0.150W 7.24mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    15V
  • Capacitance
    100μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    180mOhm
  • Failure Rate
    C (0.01%)
  • Manufacturer Size Code
    H
  • Height Seated (Max)
    0.125 3.17mm