  • CR-03FL7--287K
CR-03FL7--287K
advertisement
Manufacturer No:
CR-03FL7--287K
HK JDW NO:
858-CR-03FL7--287K
Description:
287kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-03FL7--287K
    Select All
  • Lead Free
    Lead Free
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    287kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100mW
  • Length
    1.6mm