  • CPF335K700FKB14
CPF335K700FKB14
advertisement
Manufacturer No:
CPF335K700FKB14
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CPF335K700FKB14
Package:
Conformal
Step5Bar-code shipping tag
CPF335K700FKB14
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    35.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    230°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    16.51mm