  • CLF7045T-471M-D
CLF7045T-471M-D
advertisement
Manufacturer No:
CLF7045T-471M-D
HK JDW NO:
769-CLF7045T-471M-D
Datasheet:
CLF7045T-471M-D
Description:
Quantity:
In Stock : 18
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CLF7045T-471M-D
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    CLF-D
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.283Lx0.272W 7.20mmx6.90mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    6.9mm
  • Current Rating
    370mA
  • Inductance
    470μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.704Ohm Max
  • Max DC Current
    430mA
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    370mA
  • Self Resonant Frequency
    100kHz
  • Height
    4.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm