  • CKCM25X8R1H221M060AK
CKCM25X8R1H221M060AK
advertisement
Manufacturer No:
CKCM25X8R1H221M060AK
HK JDW NO:
769-CKCM25X8R1H221M060AK
Purchasing and Inquiry
CKCM25X8R1H221M060AK Overview
A seat's maximum height is 0.028 0.70mm.0.054Lx0.039W 1.37mmx1.00mm is its size/dimension.- rated voltage of the chip is 50V volts.Temperature coefficient = X8R.0504 (1410 Metric) cases contain the product.640μm is the terminal pitch of this part.
CKCM25X8R1H221M060AK Features
the maximal height is 0.028 0.70mm
with the size / dimension of 0.054Lx0.039W 1.37mmx1.00mm
a voltage rating of 50V volts
A temperature coefficient of X8R
a 640μm terminal pitch
CKCM25X8R1H221M060AK Applications
There are a lot of TDK Corporation CKCM25X8R1H221M060AK applications of capacitor networks.
Step5Bar-code shipping tag
CKCM25X8R1H221M060AK
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.054Lx0.039W 1.37mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    220pF
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm