  • C82682J3CD2R8LC
C82682J3CD2R8LC
advertisement
Manufacturer No:
C82682J3CD2R8LC
HK JDW NO:
15950-C82682J3CD2R8LC
Package:
Datasheet:
Description:
6.8nF -40℃~+105℃ ±5% 1.6kV Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS