  • C062K392K2X5CATR
C062K392K2X5CATR
advertisement
Manufacturer No:
C062K392K2X5CATR
HK JDW NO:
417-C062K392K2X5CATR
Datasheet:
C062K392K2X5CATR
Description:
3.9nF Ceramic Capacitor Radial
Step5Bar-code shipping tag
C062K392K2X5CATR
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Capacitance
    3.9nF
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Height
    7.37mm