  • BZW04-136B A0G
BZW04-136B A0G
advertisement
Manufacturer No:
BZW04-136B A0G
HK JDW NO:
799-BZW04-136B A0G
Datasheet:
BZW04-136B A0G
Step5Bar-code shipping tag
BZW04-136B A0G
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Supplier Device Package
    DO-204AL (DO-41)
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    152V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    1.8A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    219V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    136V