  • B83C562JQ160170130065EOY
B83C562JQ160170130065EOY
advertisement
Manufacturer No:
B83C562JQ160170130065EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B83C562JQ160170130065EOY
Package:
Datasheet:
Description:
5.6nF -40℃~+105℃ ±5% 1.6kV Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS