  • B82562N4472N000
B82562N4472N000
advertisement
Manufacturer No:
B82562N4472N000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82562N4472N000
Package:
Nonstandard
Step5Bar-code shipping tag
B82562N4472N000
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Series
    CLF6045NI-D
  • Size / Dimension
    0.248Lx0.236W 6.30mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    3.3A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    4.7μH
  • DC Resistance (DCR)
    23mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    3.6A
  • Height Seated (Max)
    0.189 4.80mm