  • B82496C3221G000
B82496C3221G000
advertisement
Manufacturer No:
B82496C3221G000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82496C3221G000
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
B82496C3221G000
Step5Bar-code shipping tag
B82496C3221G000
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Supplier Device Package
  • Material - Core
    Ceramic
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SIMID
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    110mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    220nH
  • DC Resistance (DCR)
    7Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1.3GHz
  • Q @ Freq
    4 @ 25.2MHz
  • Inductance Frequency - Test
    25.2MHz
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm