  • B82477P2103M
B82477P2103M
advertisement
Manufacturer No:
B82477P2103M
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B82477P2103M
Package:
Nonstandard
Step5Bar-code shipping tag
B82477P2103M
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Tolerance
    20%
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    12.5mm
  • Current Rating
    4.3A
  • Inductance
    10 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    4.3A
  • Current - Saturation
    4A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    25mOhm
  • Height
    6.5mm
  • Height Seated (Max)
    6.5024mm
  • Length
    12.4968mm
  • Width
    12.4968mm