  • B82475M1473K000
B82475M1473K000
advertisement
Manufacturer No:
B82475M1473K000
HK JDW NO:
258-B82475M1473K000
Datasheet:
B82475M1473K000
Step5Bar-code shipping tag
B82475M1473K000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Series
    B82475M1
  • Size / Dimension
    0.409Lx0.370W 10.40mmx9.40mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Current Rating (Amps)
    1.28A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    47μH
  • DC Resistance (DCR)
    170mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.35A
  • Height Seated (Max)
    0.228 5.80mm