  • B82475M1103M000
B82475M1103M000
advertisement
Manufacturer No:
B82475M1103M000
HK JDW NO:
258-B82475M1103M000
Datasheet:
B82475M1103M000
Description:
Quantity:
In Stock : 5447
Step5Bar-code shipping tag
B82475M1103M000
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Series
    B82475M1
  • Size / Dimension
    0.409Lx0.370W 10.40mmx9.40mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Current Rating (Amps)
    2.6A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    10μH
  • DC Resistance (DCR)
    60mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    2.75A
  • Height Seated (Max)
    0.228 5.80mm