  • B82472G6682M000
B82472G6682M000
advertisement
Manufacturer No:
B82472G6682M000
HK JDW NO:
258-B82472G6682M000
Datasheet:
B82472G6682M000
Description:
Quantity:
In Stock : 126
Step5Bar-code shipping tag
B82472G6682M000
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    B82472G6
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Current Rating (Amps)
    2.15A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    6.8μH
  • DC Resistance (DCR)
    40mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.7A
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm