  • B82464Z4332M
B82464Z4332M
advertisement
Manufacturer No:
B82464Z4332M
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82464Z4332M
Package:
Nonstandard
Datasheet:
B82464Z4332M
Step5Bar-code shipping tag
B82464Z4332M
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    B82464Z4
  • Size / Dimension
    0.409Lx0.409W 10.40mmx10.40mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    5.5A
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Inductance
    3.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    12mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    5.9A
  • Height Seated (Max)
    0.189 4.80mm