  • B82432C1223K000
B82432C1223K000
advertisement
Manufacturer No:
B82432C1223K000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82432C1223K000
Package:
2-SMD, J-Lead
Datasheet:
B82432C1223K000
Description:
Quantity:
In Stock : 7504
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B82432C1223K000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Supplier Device Package
    1812 (4532 Metric)
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SIMID
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    260mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    1.45Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    16MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.134 3.40mm